دست نوشته های شخصی

راه اندازی وب شخصی

با سلام

مدتها بود بحث راه اندازی وب سایت شخصی خودم رو داشتم ولی بعلت کمبود شدید وقت این امر برام مقدور نبود . تا مدتی قبل که بحث همکاری با شرکت SMART SOLUTION تایوان پیش اومد و بعد از عضویت در تیم فنی این شرکت مجبور به ارائه رزومه و پروپوزال الکترونیکی شدم ! (داشتن رزومه آنلاین و یک تجربه جدید)
برحسب این امر راه اندازی وب سایت جدی تر شد و امروز که خوشحالم از اینکه دوباره فرصتی شد تا بتونم باز هم در حد توان خودم در خدمت دوستان عزیز باشم .
بعد از راه اندازی موفقیت آمیز انجمن تخصصی شبکه ۴ADMINS دوستان زیادی منو شرمنده خودشون کردن که این خود نویدی برای فعالیت بهتر و بیشتر بود !
امروز نیز خیلی خوشحالم که دوباره فرصتی شده تا بتونم سایت شخصی خودم رو با ارائه مقالات جدید و مطالب آموزشی ارائه کنم .

جا داره یک نکته رو متذکر بشم :
هدف من بالا بردن سطح آموزش تخصصی شبکه در کشور است. و این رو باید در نظر داشت که یکی از اساسی ترین اقدامات انجام شده در هر کشوری جهت پیشرفت ، بهبود و بالابردن سطح کیفیت آموزش در تمام سطوح می باشد و حال با توجه به گستردگی و نفوذ IT در زندگی روزمره ، فناوری اطلاعات و مباحث مرتبط با ان پررنگ تر جلوه می نماید .

بدون شک جهان امروز جهان تحولات و پیشرفتهای علمی در زمینه فن آوری اطلاعات می باشد و این امر با ارائه و پشتیبانی از شیوه های نوین آموزشی نیز همراه خواهد بود .
شیوه های قدیمی آموزش به دلیل وابستگی به عواملی همچون حضور فیزیکی در کلاس , هزینه بالای آموزش , حضور بموقع در کلاس و عواملی از این قبیل بطور یقین فرصتهای آموزشی را کاهش می دهد . اما در عصر فن آوری اطلاعات با توجه به در اختیار داشتن شبکه جهانی اینترنت میتوان استفاده مطلوبتری را از زمان و مکان برد و به راحتی میتوان از تجارب دیگران آگاه شد و به رشد و توسعه دست یافت !

البته این رو هم بگم که هدف بنده ارائه یک سایت صرفا آموزشی نیست و بیشتر دست نوشته های شخصی خودم خواهد بود که در اثر تجارب و کارهای روزمره بر حسب نیاز ارائه خواهد شد .
اما می تونم این نوید رو هم داشته باشم که برای انجمن تخصصی ۴ADMINS اهداف بلندپروازانه ا ی را داریم که نیاز به همیاری و همکاری شما دوستان عزیز دارد .
و دوستان توجه داشته باشند که مقالات و مطالب آموزشی این پایگاه رو در انجمن ۴ADMINS.ORG مشاهده بفرمایند و فعالیت خود را معطوف به تالارگفتگوی ۴ADMINS بنمایند.

بدبهی است هیچ کاری بدون ایراد و اشکال نیست بنابراین از کلیه بازدیدکنندگان محترم از این پایگاه خواهشمندم با راهنمائی ها ,پیشنهادات و انتقادات سازنده , من را در ادامه راه همراهی نمایید.

با تشکر : امید کوشکی