مجازی سازی و Cloud

پشتیبانی Vembu از به روز رسانی‌های vSphere 6.7

داغ ترین موضوع این روزها در زمینه مجازی سازی، انتشار نسخه VMware vSphere 6.7 است. از این رو کاربران انتظار دارند بتوانند از نسخهvSphere 6.7  در زیرساخت خود پشتیبان گیری کنند. در حالیکه اکثر شرکت‌های پشتیبان گیری در این زمینه حال حرکت توسعه و به روز رسانی هستند،Vembu  یک نسخه به روز رسانی شده برای پشتیبانی از vSphere 6.7 منتشر کرده است.

شرکت Vembu همواره تلاش کرده است محصول خود را بهبود دهد تا با آخرین تکنولوژی‌ها همراه باشد. این سال با انتشار نسخه اصلی Vembu BDR Suite v3.9.0، به روز رسانی‌های بزرگی در این محصول انجام شد و ویژگی‌های مهمی به آن اضافه شد:

  • پشتیبان گیری بر روی نوار
    • بازیابی سریع ماشین مجازی برای پشتیبان گیری از میزبان‌های ESXi و استفاده از گزینه پشتیبان گیری ایمیج ویندوز برای پشتیبان گیری از میزبان‌هایHyper-V
      • رمزگذاری بر روی تمامی پشتیان گیری‌های انجام شده
    • مجوز خودکار برای پشتیبان گیری برروی سرورهای خارج از سایت، و اجرای اسکریپت‌های قبل و بعد از عملیات پشتیبان گیری

پس از انتشار نسخه v3.9.0، به روز رسانی مهم بعدی v3.9.1 با راه اندازی نسخه استاندارد همراه شد که ویژگی‌های کلیدی ارائه کرد. در این نسخه استفاده از مجموعه نرم افزاری Vembu برای تمام کسب و کارها بزرگ و کوچک به طور چشمگیری بهبود یافته است. محصول VMware vSphere 6.7 در تاریخ ۱۷ آپریل ۲۰۱۸ معرفی شد، و در کمتر از ۶۰ روز پس از انتشار رسمی آن،Vembu از این نسخه پشتیبانی می‌کند. با اعمال آخرین ارتقاء، VMware  این هدف را دنبال می‌کند که یک زیرساخت سازگار برای تمامی کاربران در تمام سیستم عامل‌ها ایجاد کند. افزایش عملکرد با ۲۰۰ درصد و کاهش مصرف حافظه به میزان ۳۰۰ درصد را به همراه داشته است، این به روز رسانی از VMware پیشرفت قابل توجه برای کاربران به ارمغان آورده است.

به طور طبیعی، کاربران می‌خواهند ماشین‌های مجازی خود را برروی زیرساخت جدید ۶٫۷ اجرا کنند، که این بدان معنا است که آنها نیاز به محافظت از ماشین‌های مجازی در نسخه ۶٫۷ دارند. با Vembu، کاربران نیاز نیست مدت زیادی برای به دست آوردن این مزایای جدید صبر کنند.

Vembu نسخه BDR Suite 3.9.1 Update 1، را که پرچم دار این شرکت در زمینه عملیات پشتیبان گیری است معرفی کرده است. اکنون می‌توانید ماشین‌های خود را که در زیرساخت vSphere 6.7 قرار دارند را با ویژگی های سازمانی ارائه شده جدید محافظت کنید. کاربران هم اکنون می‌توانند از آخرین نسخهVMware vSphere 6.7  استفاده کنند، در حالی که محیط مجازی آنها به کمک Vembu 3.9.1 کاملا محافظت می‌شود. مجموعه نرم افزاریVembu BDR 3.9.1 Update 1  در حال حاضر در دسترس و آماده دانلود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *